.:: املاک نجف آباد - ثبت نام ::.
املاک نجف آباد
املاک نجف آباد

ثبت نام


میتوانید فقط با نوشتن شماره همراه به راحتی وارد سایت شوید و ملک خود را برای فروش یا معاوضه ثبت نمایید.


شماره تلفن همراه *
اطلاعات اختیاری  
+
کد امنیتی روبرو را وارد کنید :

قوانین سایت را به طور کامل مطالعه کردم و قبول دارم

,مشاور املاک یوسفیان (نجف آباد)، سایت و سایت موبایلی را برای آسان‌سازی معاملات و حذف واسطه‌ها و اطلاع رسانی املاک در شهر نحف آباد طراحی کرده است. دریافت خدمات از سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان در گرو رعایت کردن شرایط و قوانین  مشاور املاک یوسفیان است.  مشاور املاک یوسفیان در چارچوب ماده ۱۰ قانون مدنی، این شرایط و قوانین را با کاربران خود در میان می‌گذارد و موافقت الزام‌آور کاربران با مفاد آن را کسب می‌کند. لطفاً قبل از استفاده از خدمات  مشاور املاک یوسفیان این شرایط و قوانین را مطالعه کنید.

روشن است که استفاده از سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان به معنی پذیرفتن کامل این شرایط و قوانین است. در نظر داشته باشید که در صورت بروز هرگونه اختلاف میان شما و املاک یوسفیان، حقوق و تعهدات طرفین بر اساس مفادی که در ادامه می‌خوانید، تعیین می شود. در زمان اختلاف، ادعای ناآگاهی و عدم اطلاع از شرایط و قوانین  مشاور املاک یوسفیان قابل قبول نخواهد بود.

ماده۱- تعاریف

تعریف واژه‌ها و اصطلاحاتی که در شرایط و قوانین  مشاور املاک یوسفیان می‌خوانید، از این قرار است:

الف) املاک یوسفیان: ارائه‌دهندهٔ خدمات برخط از طریق سایت و  سایت موبایلی است. نام و علامت تجاری ثبت‌شدهٔ  مشاور املاک یوسفیان و تمام امتیاز سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان متعلق به  مشاور املاک  است.

ب)  مشاور املاک : منظور از  مشاور املاک  ، مشاور املاک  یوسفیان و مئیریت آن می باشد..

پ) سایت: منظور از سایت، وبسایت رسمی  مشاور املاک یوسفیان با دامنهٔ www.amlaknjf.ir است. تمام امتیازات این وبسایت در مالکیت  مشاور املاک  است.

ت)  سایت موبایلی: منظور از  سایت موبایلی، نرم‌افزار گوشی‌های هوشمند  مشاور املاک یوسفیان است که تا به حال برای دو سیستم عامل طراحی شده است. این نرم‌افزار در مالکیت  مشاور املاک  است. قانون حمایت از پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و سایر مقررات حمایتی شامل  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان می‌شود.

ث) سامانهٔ املاک یوسفیان: منظور از سامانهٔ املاک یوسفیان، مجموعه امکانات نرم‌افزاری  مشاور املاک یوسفیان است. سامانهٔ  مشاور املاک یوسفیان به کمک نیروی انسانی  مشاور املاک ، به ارائهٔ خدمات گوناگون به کاربران می‌پردازد.

ج) کاربر: منظور از کاربر، فردی است که بعد از تأیید شماره تلفن همراهش، در سایت یا  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان فعالیت می‌کند، چه به عنوان آگهی‌گذار و چه به عنوان بینندهٔ آگهی. بر حسب صلاحدید و رویکردهای تعیین‌شده در املاک یوسفیان، ممکن است هویت تمام کاربران  مشاور املاک یوسفیان در سطوح مختلف احراز شود.

چ) دارایی‌های فکری: شامل تمام محتواها، متن‌ها، طرح‌های گرافیکی، رابط‌های کاربری، رابط‌های بصری، عکس‌ها، علائم تجاری، لوگوها، کدهای نرم‌افزار، ساختارها، نحوه‌های بیان و تنظیم مطالب موجود در سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان است. دارایی‌های فکری  مشاور املاک یوسفیان فقط محدود به این موارد نیست.

ح) حساب کاربری: منظور از حساب کاربری، شماره تلفن همراهی است که کاربر با آن در سایت یا  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان ثبت نام کرده است.

خ) پلتفرم: منظور از پلتفرم، واسطی الکترونیکی و مجازی است که با ایجاد فضای برخط، امکان معاملات بی‌واسطه را برای کاربران فراهم می‌کند.

ماده ۲- شرایط عمومی استفاده از املاک یوسفیان

وجود شرایط زیر برای فعالیت در سایت یا  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان الزامی است:

۱-۲) داشتن ۱۸ سال خورشیدی تمام. برای افراد کوچکتر، انتشار آگهی باید با نظارت ولی صورت بگیرد.

۲-۲) ثبت شماره تلفن همراه فعال که کد تأیید به آن شماره ارسال شود.

۳-۲) عدم مغایرت فعالیت کاربر یا آگهی‌های او با قوانین، مقررات، آیین‌نامه‌ها، بخشنامه‌ها، مصوبات، دستورالعمل‌های جاری جمهوری اسلامی ایران، دستورات مقامات قضایی، عرف و نظم عمومی.

۴-۲) عدم مغایرت فعالیت کاربر یا آگهی‌های او با شرایط و قوانین مندرج در سایت و  سایت موبایلی املاک یوسفیان.

۵-۲) هر کاربر خود مسئولیت صحت اطلاعات شخصی و محتوای مندرج در عنوان و متن آگهی‌اش را بر عهده دارد.  مشاور املاک یوسفیان پلتفرمی کاربرمحور است و در حدود امکانات و توانایی‌های موجود، حق احراز هویت کاربران و نظارت بر محتوای آگهی‌ها را برای خود محفوظ می‌داند، اما چنین نظارتی مغایر با مسئولیت نهایی کاربر نیست.

۶-۲) تمام محتواهایی که در سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان درج می‌شود باید به زبان فارسی باشد.

ماده ۳- پشتیبانی سایت

۱-۳)۲-۳) کاربران در صورت نیاز به پشتیبانی می‌توانند در تمام ساعات کاری و ایام هفته با شماره تلفن 031-42635894 تماس بگیرند. کاربران همچنین می‌توانند پرسش‌های خود را به تارنمای مرکز پشتیبانی  مشاور املاک یوسفیان ارسال کنند.  مشاور املاک یوسفیان متعهد به ارائهٔ بالاترین سطح خدمات پشتیبانی در حدود امکانات و توانایی‌های خود است.

۳-۳)کاربران  مشاور املاک یوسفیان همچنین می‌توانند با مراجعه به قسمت سوالات پرتکرار پاسخ بیشتر پرسش‌های خود را پیدا کنند.

ماده۴- سیاست‌های انتشار آگهی

۱-۴) موارد ممنوعه برای انتشار آگهی در سایت  مشاور املاک یوسفیان از این قرار است:

•                   انتشار هرگونه آگهی که خارج از قلمرو سرزمینی ایران باشد.

•                   انتشار هرگونه آگهی ملکی که موضوع و محتوا و تصویر آن شامل ملکی باشد که نگهداری و خرید و فروش آن در قلمرو سرزمینی ایران غیرقانونی است.

•                   انتشار هرگونه آگهی که موضوع و محتوا و تصویر آن در لیست ملک ها و فعالیت‌های ممنوعه قرار دارد.

•                   انتشار آگهی تکراری

•                   انتشار هرگونه آگهی‌ که شامل عباراتی غیرمرتبط با موضوع آگهی باشد.

انتشار منزل اجاره ای مجردی بدون مجوز اماکن شهرستان نجف آباد.

انتشار منزل اجاره ای بصورت کوتاه مدت و ساعتی.

•                   انتشار هرگونه آگهی که مضمون آن مستهجن و مبتذل و نامتعارف یا بر خلاف قوانین کشور باشد.

•                   انتشار هرگونه آگهی که شامل توهین‌ و نشر اکاذیب و افترا باشد و محتوای آن منجر به نقض حقوق مادی و معنوی شخص ثالث یا تعرض به اموال و دارایی او شود.

•                   انتشار هرگونه آگهی که حاوی خبرپراکنی سیاسی و اجتماعی و مذهبی یا عقاید شخصی و دعوت به تظاهرات و کمپین‌ها باشد.

•                   انتشار هرگونه آگهی در دسته‌بندی نادرست

•                   انتشار هرگونه آگهی با عنوان و محتوای نادرست و مبهم و گمراه‌کننده

•                   انتشار هرگونه آگهی که مخل آرامش جامعه یا مغایر با ارزش‌های  مشاور املاک یوسفیان باشد.

•                   انتشار هرگونه آگهی که ناقض حقوق مالکیت قانونی یا ثبتی یا  فکری  مشاور املاک یوسفیان یا اشخاص ثالث باشد.

•                   انتشار هرگونه آگهی که موضوع و محتوای آن به تشخیص نهادهای تخصصی موقتاً دارای محدودیت یا ممنوعیت باشد.

•                   انتشار هرگونه آگهی که منجر به نفرت‌پراکنی یا بی‌احترامی به گروه‌های قومی و مذهبی و جنسیتی شود.

•                   انتشار هرگونه محتوایی که حقوق زنان، کودکان، سالمندان، مهاجران خارجی یا موارد مشابه را نقض کند.

 

 

۲-۴ لیست کالاها و فعالیت‌های و فعالیتهای املاک و املاک غیرمجاز

لطفاً توجه داشته باشید که بیان مصادیق صرفاً جهت آشنایی کاربران با بخشی از کالاها و فعالیت‌های غیر مجاز است؛ بنابراین، صرف ذکر نشدن یکی از موارد غیرمجاز در بخش مصادیق، حق اعتراض برای کسی ایجاد نخواهدکرد و تمام این مصادیق غیر حصری هستند.

 

        کالا و خدمات غیر مجاز:

•                   •             خدمات عبور از فیلترینگ، فروش فیلترشکن، ثبت هرگونه آگهی برای دسترسی به وی‌پی‌ان

•             فروش یا آگهی ملک بالاتر از قیمت کارشناسی

پرداخت یا دریافت یا درخواست یا پیشنهاد مبالغی تحت عنوان شیرینی یا پورسانت اضافه تر خارج از نرخ اتخادیه•      

•                   خرید و فروش و خدمات مواد دخانی و مخدر، متعلقات و تمام ابزار استعمال‌ آنها، همچنین خرید و فروش آبجو، مشروبات الکلی و تمام ابزار تولید و مصرف آنها

•                   خرید و فروش ارز رایج کشورها (اسکناس ایرانی و خارجی) و حوالهٔ ارزی

•                   هرگونه درخواست پول نزول، ربا یا پرداخت آنها

•                   خرید و فروش و خدمات هرگونه بخت‌آزمایی، قمار و شرط‌‌بندی و سایر معاملات غیر قانونی

•                   خرید و فروش و خدمات مربوط به دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی (مانند: اطلاعات تماس، آدرس اشخاص،  مشاور املاک ‌ها)

•                   ارائه خدمات مربوط به دستکاری و کم‌کردن و قیمت ملک

•                   تغییر هر نوع قبض مانند برق، آب، گاز، تلفن و

•                   آگهی‌های رشوه، مژدگانی، شیرینی دادن یا محتوای مشابه

•                   آگهی‌های خدمات ساختگی و جعلی و تقلبی

•                   ترویج و تبلیغ ادیان غیر رسمی و فرقه‌های ضاله یا توهین به ادیان آسمانی

•                  یا هم خانه ای آگهی‌های همسفری

•                   آگهی با تصاویر و الفاظ نامناسب

۳-۴ سیاست‌های انتشار عکس در آگهی‌ها

۱-۳-۴) کاربر سایت  مشاور املاک یوسفیان در برابر عکس‌های آگهی‌های خود شخصاً مسئولیت دارد. کاربر سایت  مشاور املاک یوسفیان باید با رعایت قوانین و مقررات جاری کشور و شرایط و قوانین املاک یوسفیان، ضمن رعایت و حفظ حقوق اشخاص ثالث، برای انتشار تصویر اقدام کند. در صورت تمایل به استفاده از عکس، کاربر  مشاور املاک یوسفیان باید از تصاویر واقعی و باکیفیت و مرتبط با کالا یا خدمت آگهی استفاده کند. اندازه‌ی تصویر باید حداقل ۶۰۰*۶۰۰ پیکسل و حجم آن حداکثر ۲۰ مگابایت باشد.

با صدق کردن هر یک از موارد زیر،  مشاور املاک یوسفیان این حق را دارد که از انتشار تصویر مورد نظر جلوگیری کرده یا برای حذف آگهی اقدام کند.

•                   تصویر نامرتبط با کالا یا خدمت ارائه‌شده

•                 تصویر آگهی‌های دیگر در املاک یوسفیان

•                   تصویر مغایر با عرف جامعه یا قوانین جمهوری اسلامی ایران

•                   نمایش قیمت، شماره تماس، ایمیل، آدرس سایت در تصویر

•                   تصویر حاوی متن، توضیحات، نام کسب‌ و کار یا هرگونه عبارت تبلیغاتی

ماده۵-ضمانت اجرای سوءاستفاده از سایت و  سایت موبایلی املاک یوسفیان

۱-۵) این حق برای  مشاور املاک یوسفیان محفوظ است که هرگاه لازم بداند آگهی‌های مغایر با شرایط و قوانینش را حذف کند.

۲-۵) این حق برای  مشاور املاک یوسفیان محفوظ است که در راستای افزایش امنیت کاربران و به تشخیص خود، هرگاه لازم بداند، حساب کاربری فردی را که شرایط و قوانین مندرج در این سند را رعایت نمی‌کند، موقتاً یا به طور دائم، تعلیق یا مسدود کند.

۳-۵) کاربران  مشاور املاک یوسفیان می‌توانند از طریق گزارش مشکل آگهی یا ارتباط با پشتیبانی، به  مشاور املاک یوسفیان در تشخیص هرگونه مشکل یا محتوای نامناسب کمک کنند. با همراهی کاربران،  مشاور املاک یوسفیان در اخذ تصمیمات فنی و قانونی لازم برای کاهش خطرات احتمالی و افزایش کیفیت خدمت‌رسانی اقدام می‌کند.

۴-۵

۵-۵) سوء استفاده از سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان به هر روش، استفاده از هر نوع برنامه‌ٔ مخرب و جاسوسی و ربات‌، کرال کردن اطلاعات، استفاده از اختلال سرویس‌ها، هرگونه روش مخرب برای دسترسی به اطلاعات سایت و  سایت موبایلی و محتویات آن شامل شماره تماس و تصویر و توضیحات آگهی، از طریق هر سیستم و شبکه ممنوع است. در صورت مشاهدهٔ چنین فعالیت‌هایی، حق هرگونه پیگیری قانونی برای  مشاور املاک یوسفیان محفوظ خواهد بود. همچنین  مشاور املاک یوسفیان می‌تواند به صلاحدید خود دسترسی به سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان را برای کاربر متخلف محدود یا مسدود کند.

ماده۶-هزینه ها و خدمات 

۴-۶مشاور املاک یوسفیان ممکن است تعرفه‌های خود را عوض کند. هرگونه تغییر در تعرفهٔ آگهی‌ها، در صفحه تعرفه خدمات  مشاور املاک یوسفیان به روز می‌شود. کاربران با استفاده از خدمات املاک یوسفیان، تمام هزینه‌ها را قبول و حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می‌کنند.

ماده ۷-حقوق و مسئولیت های املاک یوسفیان

۱-۷) حسب تأییدیه صادره از سوی اتاق اصناف شهرستان نجف آباد ،  مشاور املاک یوسفیان به عنوان یک مرجع قانونی ذی‌صلاح پلتفرم ارائه دهنده خدمات میزبانی می باشد. مطابق بند «ب» ماده ۱ آیین‌نامه جمع‌آوری و استنادپذیری ادلهٔ الکترونیکی، مصوب ۱۳۹۳، سایت و  سایت موبایلی املاک یوسفیان، فضای ایجاد شده توسط سامانه‌های رایانه‌ای، مخابراتی و ارتباطی تحت تصرف یا کنترل خود را به کاربران واگذار می‌کند تا توسط کاربر متقاضی، داده‌های رایانه‌ای را جهت نگهداری، انتشار، توزیع یا ارائه در شبکه‌های داخلی یا بین‌المللی یا هر منظور دیگر ذخیره یا پردازش کنند. سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان منطبق با این تعریف، فضایی را در سامانهٔ رایانه‌ای خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا آگهی‌های خود را منتشر کنند. در نتیجه، هر کاربر مستقیماً آگهی خود را منتشر می‌کند و سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان هیچگونه دخل و تصرفی در انتشار و عرضه و پالایش آگهی‌ها ندارد.

۲-۷) کاربران  مشاور املاک یوسفیان با فعالیت در سایت و  سایت موبایلی املاک یوسفیان، موافقت خود را با عدم مسئولیت  مشاور املاک یوسفیان در قبال اقدامات سایر کاربران اعلام کرده‌اند.  .

۳-۷) تمام محتویات آگهی‌ها اعم از موضوع، توضیحات، لینک و... توسط کاربران ارائه می‌شود، بنابراین  مشاور املاک یوسفیان هیچ مسئولیتی در قبال تضمین کیفیت و امنیت و قیمت و مواردی از این دست ندارد. کاربران باید همواره حین معاملات خود جوانب احتیاط را رعایت کنند. انتشار یک آگهی در  مشاور املاک یوسفیان به معنای قبول مسئولیت یا تضمین قیمت و امنیت و صحت مندرجات آن آگهی توسط  مشاور املاک یوسفیان نیست. نهایتاً طرفین هر معامله در خصوص این موضوعات مسئولیت دارند و حق هیچگونه رجوع به  مشاور املاک یوسفیان وجود ندارد

۵-۷) در خسارت‌های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از ارتباط کاربران با یکدیگر،  مشاور املاک یوسفیان هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت؛ حتی اگر خسارات قابل پیش‌بینی باشد.

۶-۷مشاور املاک یوسفیان هیچگونه مسئولیتی در خصوص کامل بودن یا صحت و جامعیت و اصالت اطلاعات منتشر شده توسط کاربران ندارد. مسئولیت صحت اطلاعات با کاربری است که آگهی را منتشر می‌کند. کاربری که قصد معامله یا هرگونه ارتباط با آگهی‌گذار را دارد، باید محتوای آگهی را شخصاً راستی‌آزمایی کرده و صرفاً با مسئولیت خود و کسب اطلاعات لازم عمل کند؛ بنابراین حق رجوع به  مشاور املاک یوسفیان بابت این موارد را ندارد.

۷-۷مشاور املاک یوسفیان در قبال خسارات جانی و مرگ و آسیب روحی و روانی ناشی از آگهی‌ها و سهل‌انگاری کاربران، هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی ندارد.

۸-۷مشاور املاک یوسفیان هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه تقلب یا رفتار متقلبانهٔ کاربران ندارد.

۹-۷مشاور املاک یوسفیان هیچگونه مسئولیتی در خصوص هرگونه زیان کسب و کارها (مانند: از دست دادن سود، درآمد، تولید، پس‌انداز پیش‌بینی شده، کسب و کار، قراردادها، فرصت‌های تجاری) ندارد.

۱۱-۷) کاربرانی که  به هر طریق و به  هر منظور، هر نوع اطلاعات مرتبط با  مشاور املاک یوسفیان را (مانند: شماره تلفن همراه یا کد تأیید ارسال‌شده از املاک یوسفیان) در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر از سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان قرار دهند، خود مسئول عملشان هستند و  مشاور املاک یوسفیان در قبال این اقدامات و عواقب آنها هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۱۲-۷) کاربر  مشاور املاک یوسفیان می‌پذیرد، در صورت بارگذاری آگهی‌ خلاف سیاست‌های  مشاور املاک یوسفیان و یا هرگونه عملکرد مخرب یا خلاف قوانین در ثبت آگهی یا غیره، اقدام او موجب خدشه‌دار شدن اعتبار  مشاور املاک یوسفیان محسوب می‌گردد و حق پیگیری در این موارد برای  مشاور املاک یوسفیان محفوظ است. همچنین،

۱۳-۷) کاربر می‌پذیرد با انتشار هرگونه آگهی در سایت یا  سایت موبایلی املاک یوسفیان، تمام حقوق ناظر به حق مولف و حق طرح دعوای ناشی از آن را به  مشاور املاک یوسفیان منتقل می‌کند.

۱۶-۷) کاربر  مشاور املاک یوسفیان می‌پذیرد که از  مشاور املاک یوسفیان صرفا برای مقاصد تجاری و اقتصادی استفاده نماید.بدیهی است هرگونه فعالیت با غیر از این هدف اعم از و نه محدود به؛ اهداف سیاسی، اجتماعی و غیره در  مشاور املاک یوسفیان ممنوع است

ماده۸-حفاظت از حریم خصوصی

۱-۸موارد عمومی

۱-۱-۸) اصل حفاظت از حریم خصوصی، قواعد رفتاری سایت و  سایت موبایلی  مشاور املاک یوسفیان در حوزهٔ استفاده و جمع‌آوری و ذخیره‌سازی قانونی اطلاعات شخصی کاربران و چارچوب محافظت از این اطلاعات را تبیین می‌کند.

۲-۱-۸) با استفاده از سایت و  سایت موبایلی املاک یوسفیان، کاربر صراحتاً رضایت خود را از جمع‌آوری و ذخیره‌سازی و حفظ اطلاعات شخصی و استفاده از این اطلاعات توسط  مشاور املاک یوسفیان اعلام می‌کند.

۳-۱-۸مشاور املاک یوسفیان ممکن ا 

ثبت رایگان آگهی فروش ملک درنجف آباد

ما شما را در خرید، اجاره یا فروش ملکتان یاری می کنیم

منو ها
املاک
تماس با ما

                                    ۰۹۱۳ ۳۳۱ ۵۸۹۴

                                                         

                                      426 35894

آدرس ما : نجف آباد - خیابا ن منتظری جنوبی       

صد متر قبل از حمام طاهر - مقابل مسجد کاظمیه

© حقوق کپی برداری برای املاک نجف آباد محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا